Milí rodičia, milé deti, Tlač Email

aj napriek nepriaznivej situácií sú pred nami Veľkonočné sviatky a ako už bolo zvykom naše tvorivé dielne sa vždy námetmi kreatívne prispôsobovali napríklad aj sviatkom v roku.

Ani tento rok by nebol výnimkou a preto sme sa rozhodli, že nápady a námety, ktoré sme mali pre deti pripravené, nenecháme zapadnúť prachom, ale naopak sa s nimi podelíme . Budeme vám predkladať práce s postupom, ktoré vytvoríme doma za dostupných materiálov.

Budeme radi ak sa napriek všetkým povinnostiam, ktoré momentálne máte nie len ako rodičia, ale aj ako učitelia , pripojíte k našej výzve a spoločne s deťmi si oddýchnete pri výrobe veľkonočných dekorácií.

Veľmi nás poteší ak Vás naše námety oslovia a z ľahko dostupných materiálov, ktoré si môžete každý prispôsobiť, vyrobíte s deťmi akúkoľvek dekoráciu, alebo niečo pre mlsné jazýčky a podelíte sa s nami o Vaše výrobky.

Vaše spoločné práce môžete zasielať na našu e-mailovú adresu: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript

a  každý deň pozrieť na facebuk- Centrum voľného času Turzovka, súčasť Spojenej školy v Turzovke.

Tešíme sa na Vaše fotografie

alt

 
[+]
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size