18 Jan 2022
SÚŤAŽ O NAJ... VALENTÍNSKE SRDIEČKO
14 Jan 2022
PREZENČNÁ ČINNOSŤ KRÚŽKOV OD 1.10.2022

V SÚVISLOSTI S COVID MANUÁLOM VÁM OZNAMUJEME, ŽE OD 10.1. 2022 JE SPUSTENÁ PREZENČNÁ ČINNOSŤ ZÁUJMOVÝCH ÚTVAROV, okrem PLAVECKÝCH KRÚŽKOV. Plavecké krúžky začínajú : - 21.1.2022- detí, ktoré chodia v nepárný týždeň -28.1.2022 - detí, ktoré chodia párny týždeň. VEDÚCI ZÚ BUDÚ INFORMOVAŤ ČLENOV...

Čítaj ďalej
22 Okt 2021
Opatrenia v súvislosti s prechodom okresu Čadca do III. stupňa ohrozenia od 18.10.2021
22 Okt 2021
Ponúka krúžkov na školský rok 2021/21
Ponúka krúžkov na školský rok 2021/21

Vedúci krúžku budú informovať žiakov o termíne , mieste a čase krúžku. V prípade nejasnosti sa môžte informovať na tel. čísle 0918 663 173 - Veselková Anna

Čítaj ďalej
02 Okt 2020
Usmernenie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu k realizácii záujmovej činnosti v CVČ

VŠETKY KRÚŽKY ODPORÚČAME NEVYKONÁVAŤ DO DOBY , KÝM NEBUDE USMERNENÉ INAK. BEZ OHĽADU NA FÁZU. /platné od 1.10.2020/ O OTVORENÍ KRÚŽKOVEJ ČINNOSTI VÁS BUDEME INFORMOVAŤ !!!!!!

Čítaj ďalej
14 Apr 2020
VYHODNOTENIE SÚŤAŽE - „Tvorivé dielne -Aby sa deti nenudili“ na tému : Jar a Veľká noc , Urob si s

Deti majú relatívne veľa voľného času. Spoločnosť by mala mať záujem na tom, ako deti trávia svoj voľný čas. Na prvé miesto v efektívnom využívaní voľného času u detí a mládeže sa kladie rodina. Od svojich rodičov preberáme vzory správania...

Čítaj ďalej
VYHODNOTENIE SÚŤAŽE - „Tvorivé dielne -Aby sa deti nenudili“ na tému : Jar a Veľká noc , Urob si s

Deti majú relatívne veľa voľného času. Spoločnosť by mala mať záujem na tom, ako deti trávia svoj voľný čas. Na prvé miesto v efektívnom využívaní voľného času u detí a mládeže sa kladie rodina. Od svojich rodičov preberáme vzory správania sa, učíme sa žiť určitým spôsobom, napodobňujeme ich životný štýl. Centrum voľného času v Turzovke pozná asi každý jej obyvateľ, robíme voľnočasové aktivity v poobedňajších hodinách, počas víkendov a prázdnin vďaka mestu Turzovka a tak napomáhame rodičom pri rozvoji ich ratolesti.

Detí sa každodenne u nás striedajú na rôznych aktivitách, krúžkoch podľa ich vlastného záujmu. No nastala ťažká situácia a rodičia s deťmi nielenže sa učia, ale musia im vypĺňať i ich voľný čas, aby sa rozvíjali tým správnym smerom. Preto vám i my ako fundovaní pracovníci ponúkame aktivity, ktoré by vaše detí zabavili a rozvíjali ich osobnosti. touto činnosťou sa snažíme vám priblížiť možnosti na plnohodnotné trávenie voľného času vašich detí a zdokonaľovanie ich zručnosti pri rôznych činnostiach.

21. marca sme vyhlásili súťaž „Tvorivé dielne -Aby sa deti nenudili“ na tému : Jar a Veľká noc , Urob si sám -veselé rúško. Detí priebežne posielala svoje vlastnoručne vyrobené dielka, zapojili svoju fantáziu a kreatívne ručičky a odoslali do súťaže 28 prác, ktoré sa niesli v znamení jari, veľkonočných sviatkov a terajšou aktuálnou situáciou. Do súťaže sa zapojili detí z materskej a základnej školy, čiže rôzneho veku. Všetky dielka boli zverejňované na stránke fb – Centrum voľného času, súčasť Spojenej školy a mesta Turzovka. Všetky tieto práce boli krásne, vyplnili vám plnohodnotne trávenie voľného času a preto sme sa rozhodli odmeniť každé jedno dieťa, ktoré sa zapojilo do súťaže. Máme prichystané pochvalné listy, na ktorých je zobrazené vaše dielo, ktoré ste vytvorili z domu počas súčasnej pandémie a k tomu malý darček. Po ukončení karantény sa stretneme v škole a odmeny budú deťom odovzdané osobne, dúfame že táto ťažká doba sa ukončí čim skôr a opäť budeme tento čas tráviť spoločne.

Teraz sme pre vás pripravili nové aktivity a súťaže na tému APRÍL MESIAC LESOV. Budem radi, keď sa budete aktívne podieľať z domu na týchto aktivitách a my vám opäť pripravíme milé prekvapenie a budeme vám priebežne na stránke ponúkať množstvo námetov.

 
[+]
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size